My Image

Gallerier som representerer Cathrine Knudsen.

Målet mitt for 2016, er å få flere Gallerier til å vise min grafikk. Det beste ville være at kunsten min var i nærheten av deg. Denne siden vil oppdateres fortløpende, når flere salgs- og utsillingsplasser blir gjeldene. Velkommen!

Ålesund Kunstforening http://www.alesundkunstforening.no

Gulden Kunstverk http://www.guldenkunstverk.no

Galleri Fineart (Oslo) https://www.fineart.no/kunstner/cathrine-knudsen

ArtGate http://artgate.no/gallerier/
(Carl Berner, Majorstua, Sinsen, Skøyen, Sandvika, Lillestrøm, Jessheim, Røa)

Galleri Soon (Son)
http://gallerisoon.no

Bærum Kunstforening (Sandvika) https://baerumkunstforening.no

Galleri Osebro (Porsgrund) https://galleriosebro.no

Galleri Dobag (Kristiansund) http://galleridobag.no

Galleri Guddal (Rosendal) http://galleriguddal.no

His Galleri (Grimstad/ Arendal) http://hisgalleri.no

Galleri My (Narvik) gallerimy.no

Hamar Sagbladfabrikk http://www.hamarsagbladfabrikk.no

Kunstværket (Bærums Verk) http://www.kunstvaerket.no

Atelier Cathrine Knudsen
Stasjonsveien 51
0771 Oslo
Norway

email: cathrine@cathrineknudsen.no
phone: +47 90 53 53 54